KOZMETIKA

Parkovanie zdarma v hoteli

Všetky služby na jednom mieste

Salón otvorený 7 dní v týždni

Nonstop rezervácia objednávkový systém

Nápoje ako kávička a prosecco

KOZMETICKÉ SLUŽBY

OBOČIE A MIHALNICE

MAKE-UP

depilácie cukrovou pastou

Mikrodermabrázia

Časovo nenáročná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti. Pomocou vákuového prístroja, a nadstavcov s mikrokryštálmi diamantu sa postupne zbrusujú povrchové zrohovatené bunky kože. Mechanické obrusovanie vrchnej vrstvy pokožky dosiahne okamžité zlepšenie jej kondície. Ošetrenie je vhodné absolvovať ako kúru v podobe viacerých sedení, ktoré sa odporúčajú individuálne podľa stavu pokožky. Hlavné účinky mikrodermabrázie: zjemnenie vzhľadu vrások, zjemnenie povrchových pigmentácií, hĺbková očista pokožky a stiahnutie pórov, zvyšuje krvnú cirkuláciu, zvyšuje prienik aktívnych látok do pokožky, redukcia jaziev.

Ultrazvukové čistenie pleti

Ponúkame ultrazvukové čistenie pleti čo je čistenie pleti prístrojom skin scrubber. Je to bezbolestné ošetrenie bez vytláčania a naparovania, ktoré prináša dokonalú regeneráciu, detoxikáciu a oživenie pleti. Pomocou unikátneho prístroja dosahujeme maximálny účinok čistenia, ktorý sa okamžite prejaví. Účinky prístroja skin scrubber: jemne masíruje pokožku, pomáha odstraňovať nečistoty a hlbšie uložený maz, uvoľňuje upchaté póry a nadmerne zrohovatelé vrstvy kože, po ošetrení je pokožka viditeľne čistá a hladká, ošetrenie je účinné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti, pomáha intenzívne zapracovať kozmetické prípravky a tým zvyšovať ich účinnosť.

OZONIZÉR

Vysoká frekvencia – elektroliečba je dôležitý kozmetický nástroj v najmodernejšej kozmetike. Všetko sa deje cez sklenenú elektródou. Ozón, ktorý prístroj vyrába zrýchľuje krvný obeh, zlepšuje látkovú výmenu a tým spomaľuje starnutie a tvorbu vrások. Vysoká frekvencia – elektroliečba pomáha pri akné, pupáčikoch, podráždenej kože. Vysoká frekvencia má pozitívny účinok na zlepšenie krvného obehu a zásobuje pokožku kyslíkom. Vysokofrekvenčný elektrický prúd pomôže s vypadávaním vlasov u krvného obehu vo vlasových folikulách, čo je hlavný dôvod vypadávania vlasov, zmenšuje vačky a tmavé kruhy pod okom. Pôsobenie ozónu: elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia tým vzniká rozšírenie kapilárov, zlepčuje sa prekrvenie pokožky, dezinfikuje pokožku, má antiseptické účinky, zrýchľuje krvný obeh.

ULTRAZVUK

Pre dosiahnutie lepšieho výsledku pri zapracovaní účinných látok do pokožky používame ultrazvuk čím podporíme vstrebávanie hydrofilných a lipofidných látok a vitamínov. Účinky ultrazvuku: prekysličovanie tkaniva, mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva, lymfodrenážny účinok, povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov, odvod splodín metabolizmu, redukcia tukových vankúšov a odstraňovanie celulitídy, normalizácia stavu pokožky, uvoľnenie napnutého svalstva.

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE PLETI

Pri otázke prečo je hydratácia dôležitá, je jednodznačnou odpoveďou udržanie prirodzeného obsahu vody v pokožke. To znamená pri nadmernom vysúšaní ju dopĺňať o to intenzívnejšie, pri menšom vysúšaní je najlepší jej pravidelný prísun. Hydratovaná pleť je odolnejšia voči vonkajším vplyvom a nepodlieha tak rýchlo starnutiu a tvorbe vrások ako pleť suchá. Zachovajte si teda mladosť dostatočnou hydratáciou. Hydratáciu pokožky: predchádzame predčasnému starnutiu, regulujeme tvorbu mazu, pleť získava pružnosť, je pleť svieža a zdravá, urýchľujeme jej regeneráciu, v zimnom obodbí predchádzame jej vysúšaniu.

ANTI AGE OŠETRENIE

Vedci na Medzinárodnom dermálnom inštitúte skúmali zmeny, ku ktorým dochádza počas stárnutia pleti. Avšak namiesto toho, aby sa zamerali na odstránenie prejavov starnúcej pleti (vrásky, pigmentové škvrny, stratu elasticity a pod. ), snažili sa prísť na to, ako sa dajú ovplyvniť biogemické reakcie, ktoré týmto zmenám predchádzajú, alebo ako docieliť to, aby k nim vôbec nedošlo. Výsledkom tohoto výskumu bol zrod AGE Smart Dermalogica, rady produktov určených špeciálne k liečbe a regulácii prejavov starnutia pleti a kontrole biologických procesov, ktoré tieto zmeny zapríčiňujú. AGE Smart® je inteligentná investicia pro budúce zdravie Vašej pleti! Age Smart ošetrenie obsahuje: odlíčnie, dvojité čistenie pleti, exfoliácia, masáž, maska, očná starostlivosť, serum, krém.

TONIZÁCIA PLETI

Tonizovanie pleti po odlíčení a vyčistení sa často podceňuje, pretože mnoho ľudí nevie, na čo presne slúži. Tonizujúca voda odstraňuje zvyšky čistiaceho prípravku, uzatvára póry, navracia pleti prirodzené pH, stimuluje cirkuláciu krvi, dodáva pleti žiarivý vzhľad, zvyšuje efektívnosť ďalšieho ošetrenia pleti. Silne nasýtený koncentrát z aloe vera má mnoho benefitov pre našu pleť: vďaka levanduli a mäte vyživuje pleť, zjemňuje ju a zlepšuje jej kondíciu, pomáha vyrovnať pórovitosť pre optimálnu absorbciu vlhkosti, pripravuje pokožku na ostatné produkty Dermalogica.

Carboxytherapia

Na čo je Karboxyterapia vhodná?
 
Procedúra má výborné účinky na: redukciu lokálneho tukového tkaniva, zlepšuje elasticitu pokožky, omladenie,, refresh,, pokožky, hydratáciu pokožky, rosaceu, problematickú aknóznu pleť, zúženie pórov, prevenciu a liečbu celulitídy. Výsledok vidíme už po prvom ošetrení, kedy môžeme využiť ošetrenie ako,, expresnu,, procedúru pred blízkou udalosťou. Pre dosiahnutie maximálneho účinku však odporúčame 5 ošetrení, 1-2 krát týždenne, potom 1 ošetrenie 1 krát za mesiac.
 
Ako sa postupuje pri procedúre :
 
Po nanesení gélu na tvár a po jeho následnej aktivácii dochádza k reakcii, kedy klient pociťuje jemné poštipkávanie až pálenie, ktorého výsledkom je silná regenerácia pokožky.

BioRePeelCl3

BioRePeel procedúra nie je len píling! Je to inovácia,ktorá dobila 50 krajín sveta za 1 rok. Táto technológia sa stala prelomom.
 
Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá nijaký iný píling. Je to unikát! Napriek vysokej koncetrácii kyselinových zložiek klient nepociťuje žiadne pálenie ani diskomfort. Taktiež nedochádza k drastickému olupovaniu pokožky. Dá sa aplikovať aj v lete,nedochádza k tvorbe pigmentácii. 
 
Účinky: lifting, biorevitalizácia, anti akné, bakteriostatickė účinky, reguluje maz, zmenšuje póry, podporuje syntézu kolagénu, reguluje tvorbu mazu, bojuje proti jemným vráskam, hydratácia pleti.
Scroll to Top