KOZMETIKA

Parkovanie zdarma v hoteli

Všetky služby na jednom mieste

Salón otvorený 7 dní v týždni

Nonstop rezervácia objednávkový systém

Nápoje ako kávička a prosecco

KOZMETICKÉ SLUŽBY

OBOČIE A MIHALNICE

MAKE-UP

depilácie cukrovou pastou

Mikrodermabrázia

Časovo nenáročná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti. Pomocou vákuového prístroja, a nadstavcov s mikrokryštálmi diamantu sa postupne zbrusujú povrchové zrohovatené bunky kože. Mechanické obrusovanie vrchnej vrstvy pokožky dosiahne okamžité zlepšenie jej kondície. Ošetrenie je vhodné absolvovať ako kúru v podobe viacerých sedení, ktoré sa odporúčajú individuálne podľa stavu pokožky. Hlavné účinky mikrodermabrázie: zjemnenie vzhľadu vrások, zjemnenie povrchových pigmentácií, hĺbková očista pokožky a stiahnutie pórov, zvyšuje krvnú cirkuláciu, zvyšuje prienik aktívnych látok do pokožky, redukcia jaziev.

Ultrazvukové čistenie pleti

Ponúkame ultrazvukové čistenie pleti čo je čistenie pleti prístrojom skin scrubber. Je to bezbolestné ošetrenie bez vytláčania a naparovania, ktoré prináša dokonalú regeneráciu, detoxikáciu a oživenie pleti. Pomocou unikátneho prístroja dosahujeme maximálny účinok čistenia, ktorý sa okamžite prejaví. Účinky prístroja skin scrubber: jemne masíruje pokožku, pomáha odstraňovať nečistoty a hlbšie uložený maz, uvoľňuje upchaté póry a nadmerne zrohovatelé vrstvy kože, po ošetrení je pokožka viditeľne čistá a hladká, ošetrenie je účinné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti, pomáha intenzívne zapracovať kozmetické prípravky a tým zvyšovať ich účinnosť.

OZONIZÉR

Vysoká frekvencia – elektroliečba je dôležitý kozmetický nástroj v najmodernejšej kozmetike. Všetko sa deje cez sklenenú elektródou. Ozón, ktorý prístroj vyrába zrýchľuje krvný obeh, zlepšuje látkovú výmenu a tým spomaľuje starnutie a tvorbu vrások. Vysoká frekvencia – elektroliečba pomáha pri akné, pupáčikoch, podráždenej kože. Vysoká frekvencia má pozitívny účinok na zlepšenie krvného obehu a zásobuje pokožku kyslíkom. Vysokofrekvenčný elektrický prúd pomôže s vypadávaním vlasov u krvného obehu vo vlasových folikulách, čo je hlavný dôvod vypadávania vlasov, zmenšuje vačky a tmavé kruhy pod okom. Pôsobenie ozónu: elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia tým vzniká rozšírenie kapilárov, zlepčuje sa prekrvenie pokožky, dezinfikuje pokožku, má antiseptické účinky, zrýchľuje krvný obeh.

ULTRAZVUK

Pre dosiahnutie lepšieho výsledku pri zapracovaní účinných látok do pokožky používame ultrazvuk čím podporíme vstrebávanie hydrofilných a lipofidných látok a vitamínov. Účinky ultrazvuku: prekysličovanie tkaniva, mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva, lymfodrenážny účinok, povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov, odvod splodín metabolizmu, redukcia tukových vankúšov a odstraňovanie celulitídy, normalizácia stavu pokožky, uvoľnenie napnutého svalstva.

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE PLETI

Pri otázke prečo je hydratácia dôležitá, je jednodznačnou odpoveďou udržanie prirodzeného obsahu vody v pokožke. To znamená pri nadmernom vysúšaní ju dopĺňať o to intenzívnejšie, pri menšom vysúšaní je najlepší jej pravidelný prísun. Hydratovaná pleť je odolnejšia voči vonkajším vplyvom a nepodlieha tak rýchlo starnutiu a tvorbe vrások ako pleť suchá. Zachovajte si teda mladosť dostatočnou hydratáciou. Hydratáciu pokožky: predchádzame predčasnému starnutiu, regulujeme tvorbu mazu, pleť získava pružnosť, je pleť svieža a zdravá, urýchľujeme jej regeneráciu, v zimnom obodbí predchádzame jej vysúšaniu.

ANTI AGE OŠETRENIE

Vedci na Medzinárodnom dermálnom inštitúte skúmali zmeny, ku ktorým dochádza počas stárnutia pleti. Avšak namiesto toho, aby sa zamerali na odstránenie prejavov starnúcej pleti (vrásky, pigmentové škvrny, stratu elasticity a pod. ), snažili sa prísť na to, ako sa dajú ovplyvniť biogemické reakcie, ktoré týmto zmenám predchádzajú, alebo ako docieliť to, aby k nim vôbec nedošlo. Výsledkom tohoto výskumu bol zrod AGE Smart Dermalogica, rady produktov určených špeciálne k liečbe a regulácii prejavov starnutia pleti a kontrole biologických procesov, ktoré tieto zmeny zapríčiňujú. AGE Smart® je inteligentná investicia pro budúce zdravie Vašej pleti! Age Smart ošetrenie obsahuje: odlíčnie, dvojité čistenie pleti, exfoliácia, masáž, maska, očná starostlivosť, serum, krém.

TONIZÁCIA PLETI

Tonizovanie pleti po odlíčení a vyčistení sa často podceňuje, pretože mnoho ľudí nevie, na čo presne slúži. Tonizujúca voda odstraňuje zvyšky čistiaceho prípravku, uzatvára póry, navracia pleti prirodzené pH, stimuluje cirkuláciu krvi, dodáva pleti žiarivý vzhľad, zvyšuje efektívnosť ďalšieho ošetrenia pleti. Silne nasýtený koncentrát z aloe vera má mnoho benefitov pre našu pleť: vďaka levanduli a mäte vyživuje pleť, zjemňuje ju a zlepšuje jej kondíciu, pomáha vyrovnať pórovitosť pre optimálnu absorbciu vlhkosti, pripravuje pokožku na ostatné produkty Dermalogica.

Hĺbkové čistenie pleti

Čo to je?

Naša pokožka je živým organizmom a má za úlohu chrániť nás pred nepriaznivými vplyvmi okolia napr. pred slnečným žiarením, nečistotami či poranením. Preto by sme jej udržiavaniu mali venovať náležitú pozornosť. Pravidelné ošetrenie do hĺbky je vhodným prostriedkom starostlivosti o pokožku – je základom zdravia a dobrej kondície pleti.

Pre koho to je?

Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, bez ohľadu na vek a pohlavie. Odporúča sa pri citlivej pleti, predchádza sa komplikáciám a negatívnym reakciám. Účinky: Len po správnom a dôkladnom ošetrení sa v koži obnovia jej regeneračné vlastnosti, rozprúdi sa cirkulácia a prenos živín a tak sa vie naštartovať metabolická aktivita buniek. Ďalej procedúra odstraňuje odumreté bunky, viditeľne zlepšuje stav pokožky, pomáha pri odstraňované podkožného tuku, čistí kožné žľazy, odstraňuje kožný maz, vyčistí zanesené póry, zlepšuje cirkuláciu krvi a v neposlednom rade redukuje jemné vrásky a pigmentové fľaky.

Carboxytherapia

Čo to je?

Carboxytherapia je revolučnou novinkou svetového trhu a pri tejto terapii sa využíva veľmi pozitívny účinok kúzelnej ingrediencie, ale pritom úplne obyčajného CO2 (oxidu uhličitého) na zlepšenie prekrvenia, metabolizmu a regenerácie tkanív aplikáciou do podkožného tkaniva v mieste podania. Naše telo pracuje nepretržite a výsledkom tejto práce je oxid uhličitý.

Pre koho to je?

Carboxytherapia má aj svoje obmedzenia a sem patrí ťažšia ischemická choroba srdca, akútne embólie, trombóza, gangrény, obličkové zlyhanie, vysoký tlak a prekonaná mozgová príhoda, tehotenstvo, kojenie.

Účinky:

Liečba carboxyterapiou je efektívna a veľmi obľúbená metóda určená na riešenie viacerých problémov založená na kožnom a podkožnom podávaní oxidu uhličitého, ktorý je prirodzenou súčasťou nášho životného prostredia. Aplikácia CO2 dosiahne rozšírenie ciev s následným zlepšením mikrocirkulácie, tkanivá sa lepšie prekrvia, dostanú viacej kyslíka a živín. Dobrá mikrocirkulácia zaručuje rýchle odstránenie toxínov z buniek, neumožňuje ich prerastanie a deformáciu – to je
spôsob liečenia alebo prevencie strii a celulitídy a ďalej riešenie viacerých estetických nedostatkov ako sú jazvy, zníženie opuchu pod očami, tmavé kruhy, zlepšenie elasticity pokožky, omladenie pokožky či redukcia vrások hlbších aj povrchových.

BioRePeelCl3

BioRePeel procedúra nie je len píling! Je to inovácia,ktorá dobila 50 krajín sveta za 1 rok. Táto technológia sa stala prelomom.
 
Zloženie BioRePeelCl3 je unikátne a jedinečné. Také multifunkčné a originálne zloženie nemá nijaký iný píling. Je to unikát! Napriek vysokej koncetrácii kyselinových zložiek klient nepociťuje žiadne pálenie ani diskomfort. Taktiež nedochádza k drastickému olupovaniu pokožky. Dá sa aplikovať aj v lete,nedochádza k tvorbe pigmentácii. 
 
Účinky: lifting, biorevitalizácia, anti akné, bakteriostatickė účinky, reguluje maz, zmenšuje póry, podporuje syntézu kolagénu, reguluje tvorbu mazu, bojuje proti jemným vráskam, hydratácia pleti.

Ošetrenie prispôsobené typu pleti

Čo to je?

Špeciálne komplexné ošetrenie, ktoré sa prispôsobuje rôznym ročným obdobiam, jednotlivým typom
pleti a náročnosti klienta. Patrí medzi nenahraditeľný základ pre získanie a udržanie krásnej pleti.

Pre koho to je?

Ošetrenie je prispôsobené každej pleti a jej individuálnym potrebám.

Účinky:

Prvotná analýza pleti určí tú najlepšiu profesionálnu starostlivosť presne prispôsobenú potrebám
pleti. Obsahuje hĺbkové čistenie, exfoliáciu a cielené riešenie problémov pleti. Pokožka sa Vám
odvďačí, ošetrenie ju spevní, rozžiari, omladí, dodá jej potrebnú výživu a hydratáciu.

Masáž tváre

Čo to je?

Hmat je jedným zo základných zmyslov, preto masáž je najpríjemnejšie kozmetické ošetrenie, veď priamy dotyk človeka nemôže nič nahradiť. Masáž tváre patrí k veľmi účinným úkonom v kozmetickej starostlivosti. Výsledky sú viditeľné už po prvej masáži, priaznivo pôsobí nielen na vonkajšiu vizáž, ale zároveň aj na celkové uvoľnenie a psychiku klienta.

Pre koho to je?

Masáž tváre je vhodné pre akúkoľvek vekovú skupinu a typ pleti, ktorá netrpí probémamy ako sú akné, kuperóza a iné.

Účinky:

Masáže Vám poskytnú okamžitý viditeľný výsledok po ich vykonaní, majú blahodárne a maximálne relaxačné účinky, a to aj na centrálnu nervovú sústavu. V spodnej vrstve dermy sa nachádzajú nervové zakončenia reagujúce na dotyk, tlak, bolesť a zmenu teploty, pretože na každom štvorcovom centimetri kože sa nachádza 230 zmyslových receptorov, ktoré sú veľmi dôležité pre odovzdávanie informácií do mozgu. Vďaka tomu masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, pretože sa vďaka nej výrazne zlepší krvný obeh, prekysličuje a tým vitalizuje povädnutú pleť, odstraňuje opuch tváre, aktivuje sa produkcia kolagénu a elasténu v pleti. Pôsobením na mimické
svaly sa uvoľňuje kyselina mliečna, a tým pomáha pri celkovej únave a vyčerpanosti. Jemným tlakom na pokožku sa uvoľnia mazové žľazy, a tým sa pleť prečisťuje. Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú tiež proti bolestiam hlavy a migrénam.

Mikrodermabrázia

Čo to je?

Je jednou z krokov, ktorá sa viaže k procedúre hĺbkové čisteniu pokožky, ak si to daná pokožka žiada.

Pre koho to je?

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, v každom veku: mastnú pleť prečisťuje a rozjasňuje; staršiu, zhrubnutú pleť zjemňuje; pigmentovanú pleť zjednocuje.

Účinky:

Mikrodermabrázia môže pomôcť zlepšiť vzhľad pokožky znížením jemných liniek škvŕn a jazvičiek po akné, zosvetlenie pigmentových škvŕn, vyhladenie jemných vrások a hĺbkovým čistením zmenšiť póry. Unavená a matná pokožka je znateľne hladšia, rozjasnená a regenerovaná aj po jednom ošetrení a lepšie absorbuje všetky účinné látky.

Biostimulation anti-age

Čo to je?

Biostimulácia je spustenie vlastných, prirodzených, samoliečiacich a regeneračných  mechanizmovtela. Štúdie ukazujú, že ženy nad 50 rokov nie sú spokojné s fyzickými zmenami, ako je ochabnutá koža, a cítia sa uväznené v staršom tele. Tu môže biostimulátor dosiahnuť úspech, pretože sa zameriava na stratu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej – hlavných prispievateľov k uvoľneniu pokožky a vrások. Vďaka ich opätovnému naštartovaniu docielite vysnívaný vzhľad mladej pleti.

Pre koho to je?

Jej funkcia je nápravná i preventívna, preto je užitočný ako u mladých ľudí na prevenciu relaxácie tkaniva, tak v zrelom veku (vynikajúci po menopauze) na oddialenie boja proti starnutiu pokožky.

Účinky:

Strata kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej je hlavným faktorom starnutia tváre, ktorých podiel klesá s vekom a spôsobujú typické známky starnutia, ako je ochabnutá, uvoľnená koža a vrásky. Účelom procedúry biostimulácie je aktivovať obnovu týchto troch zázrakov v koži, a tým pomôcť obnoviť jej vnútornú štruktúru, objem ako aj obnoviť jej prirodzenú pevnosť.

PRX-T33

Čo to je?

Je to novodobý chemický peeling považovaný za revolučnú metódu pre komplexné omladenie pleti. Ide o inovatívnu technológiu, vďaka ktorej omladnete spôsobom, aký bol doteraz nevídaný. Po dlhých 10 ročných výskumoch sa stal certifikovaným lekárskym produktom. Už žiadna injekčná stimulácia, žiadne poškodenie povrchu kože a žiadne čakanie na vhodnú časť roka, pretože sa môže aplikovať celoročne.

Pre koho to je?

Veľkou výhodou tejto terapie je, že sa hodí pre klientov každého veku aj pohlavia. Predovšetkým je však určená pri strata elasticity pokožky (najmä tváre, dekoltu či pŕs), za prítomnosti strií, prítomnosť atrofických jaziev (napríklad po prekonaní ovčích kiahní), hyperpigmentácia pokožky, nutnosť stimulácie pokožky, prevencia starnutia a ochabnutosti pokožky a potreba obnovenia tonusu pokožky.

Účinky

Výnimočnosť PRX-T33 spočiva v tom, že pôsobí v hĺbke podkožia (dermy), kde 33% kyselina trichlóroctová aktivuje FIBROBLASTY, ktoré sú stavebnými bunkami a produkujú nové kolagénové a elastínové vlákna, čím sa pleť viditeľne omladzuje a regeneruje. Ďalšou zložkou PRX-T33 je aj 5% kyselina kojová, ktorá sa používa najmä kvôli jej zosvetľovaciemu a protizápalovému účinku na pokožku. Riešenie je schopné eliminovať baktérie, ktoré spôsobujú akné. Veľkou výhodou je nulová regenerácia pokožky, čo znamená, že pokožka sa nebude lúpať, šúpať a nemus sa hojiť až dva týždne peelingoch.po ošetrení, ako je to zvykom u klasických chemických.

BioRePeel

Čo to je?

BioRePeelCl3 je unikátny a jedinečný v omladení a liftingu pleti po celom svete, vďaka dvojfázovému revolučnému gélu s lipolitickou a hydrofylnou zložkou. Je držiteľom ocennenie za inováciu v roku 2020 pre jeho multifunkčné a originálne zloženie, ktoré neobsahuje žiadny iný peeling. Hydrofylná fáza obsahuje inovatívnu zmes TCA, AHA, BHA, PHA, AMINOKYSELÍN a VITAMÍNOV, tým zaisťuje
hĺbkovú stimuláciu pokožky a revitalizačný účinok a to všetko dodatočne k peelingovému efektu. Efekt je vidieť okamžite. Môže sa bez obáv používať aj v lete, pretože sa odlišuje od klasických chemických peelingov a nespôsobuje pigmentáciu, nedochádza k drastickému odlupovaniu či páleniu. Je schopný riešiť viacero problémov naraz.

Pre koho to je?

Je vhodný aj pre mladú pokožku s akné v ostrej fáze so zapálenými vyrážkami, čerstvými jazvami a drobnými vráskami. Kúru je možné aplikovať na tvár, krk dekolt či telo.

Účinky:

Kombinácia aktívnych zložiek BioRePeelCL3 bez peroxidu, bez amoniaku a bez oxidácie účinne bojuje proti následkom pôsobenie UV žiarenia, proti vráskam, pigmentácii a nežiadujim prejavom akné. Špecifický kolagénový booster, antioxidanty a liftingové aktvíne zložky účinne revitalizujú pleť a priaznivo pôsobia proti známkam starnutia. Lypofylná fáza chráni aktivne zložky pred oxidáciou a zároveň podporuje hydratačný účinok produktu BioRePeelCl3 na Vašej pleti. Podporuje produkciu rastových faktorov v tkanive, stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, dochádza k relaxácii tkanív a pleti, a tým priamo zabraňuje tvorbe jemných vrások.

Liečené akné

Čo to je?

Akné je multifaktoriálne zápalové ochorenie mazových žliaz. Je jedným z najčastejšie sa vyskytujúcich kožných ochorení, ktoré znepríjemňuje človeku život po estetickej aj psychickej stránke. A práve tomu chce komplexný dlhodobý proces nášho liečenia akné predísť.

Pre koho to je?

Pre mladých, dospievajúcich aj dospelých ľudí trpiacich zápalovým ochorením akné.

Účinky:

Základom úspešnej liečby je individuálne nastavená liečba, ktorá hĺbkovo vyčistí pleť, zbaví sa tak baktérií, ktoré by mohli spôsobiť zápal. Aplikáciu pravidelnej lokálnej liečby preventívnym opatreniam akné úplne zmizne alebo sa zmiernia jeho prejavy.

Conperose – ošetrenie citlivej pleti

Čo to je?

Výskyt sčervenania tváre a zlomené kapiláry na povrchu pokožky, najmä na lícach a nose – príznaky kuperózy môžu byť pre tých, ktorí ňou trpia, nevzhľadné a znepokojujúce. Túto kozmetickú výzvu môžu zvládnuť iba výrobky, ktoré sú správne prispôsobené tomuto typu pokožky. A práve naša procedúra ich ponúka.

Pre koho to je?

Sčervenanie tváre, začervenanie, rozbité kapiláry a koža horúca, citlivá a podráždená – to všetko sú typické príznaky kuperózovej pokožky. Tento stav je charakterizovaný rozbitými krvnými cievami alebo pavúčími žilami, ktoré sú viditeľné ako tenké červené žilky trblietajúce sa cez kožu, najmä okolo líca a nosa. Postihuje predovšetkým dospelých so svetlou a citlivou pokožkou vo veku 30 rokov a viac. Kuperózna koža je často spôsobená dedičnými faktormi, ako je slabé spojivové tkanivo a slabé kapilárne steny.

Účinky:

Vaša citlivá pokožka potrebuje stabilizačnú starostlivosť o pleť, ktorá využíva starostlivo vybrané zložky na podporu spojivového tkaniva – pre viditeľne pokojnejšiu a vylepšenú pleť. Kozmetické ošetrenie Conperose je navrhnutá špeciálne pre citlivú pokožku so sklonom k začervenaniu tváre, rozbitým kapiláram a kuperóze. Vďaka individuálne vybranej starostlivosti na mieru, toto ošetrenie zlepšuje kapilárnu elasticitu a podporuje spojivové tkanivo v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je,
že viditeľné červené cievy a začervenanie sa zníži a pokožka bude vyživená a dobre hydratovaná.

Omladzujúce ošetrenie Harmonie – is clinical

Čo to je?

Je upokojujúca a revitalizujúca procedúra navrhnutá tak, aby prebudila zmysly a obnovila rovnováhu hydratácie pokožky, pretože obnovuje tón, jasnosť a odolnosť.

Pre koho to je?

Skvelé pre citlivé typy pokožky.

Účinky:

Vďaka použitiu základných vitamínov, silných antioxidantov a liečebných hydratačných krémov táto procedúra podporuje optimálny obeh, energiu a celkové zdravie pokožky. Tieto zložky jemne, ale účinne odhaľujú jasnejší tón pleti a vracajú jej pružnosť a odolnosť, pričom dodáva unavenej pokožke zdravý lesk. Taktiež regeneruje pokožku po slnečnom žiarení, preto je ideálna na leto.

Oheň a ľad

Čo to je?

Oheň a ľad alebo Červený koberec je jedinečnou pleťovou procedúrou. Zaisťuje okamžitý výsledok a nie je tajomstvom, že ak postúpite ošetrenie aspoň jedenkrát v živote, už navždy zostanete jeho oddaným milovníkom. Ošetrenie Oheň a ľad je nevyhnutným krokom pred významnou udalosťou,
kedy Vaša pleť potrebuje vyzerať sviežo, oddýchnuto. A po procedúre bude vyživená a žiarivá ako nikdy pred tým.

Pre koho to je?

Je ideálna ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Účinky:

Ošetrenie začína etapou očistenie pleti a po nej nasledujú dve intenzívny pleťové masky a liečebnéprodukty, ktoré sú vždy vybrané individuálne podľa potrieb pleti klienta. Peelingová maska ​​je veľmi intenzívna, ale pritom jemne vplýva na hornú vrstvu epidermis. Koža sa po nej neodlupuje ani nevysušuje. Maska obsahuje výťažky zo zeleného čaju, jablčných semien a cukrovej trstiny, niacinamid, retinol a citrusové kyseliny. Účinky týchto látok zvyšuje biely íl. Táto kombinácia jeme odstraňuje odumreté bunky, eliminuje mastný lesk, vyrovnáva tón pleti a čistí póry.
Maska zvyšuje krvný obeh, pleť zjemňuje, vyhladzuje vrásky a revitalizuje pokožku. Nasýtenie vitamínom B5 umožňuje pokožke zbaviť sa pigmentových škvŕn.
Omladzujúci maska ​​je navrhnutá tak, aby hydratovali a vyživovala pleť prospešnými látkami. Obsahuje výťažky z hroznových semien, rozmarínu, koreňa sladkého drievka, zeleného čaju, kyseliny hyalurónovej a aloe vera. Tieto zložky stimulujú zdravé fyziologické procesy a aktívne regenerujú. Vďaka tejto maske získava pleť silnú ochranu vďaka antioxidantom a pocit sviežosti. Príjemné vône teplé škorice a osviežujúce mäty sú upokojujúce a povzbudzujúce zároveň. Použitie vysoko kvalitných kozmetických prípravkov v komplexe zaručuje dokonalý výsledok.

Jessner-chemický píling

Čo to je?

Je stredne hlboký peeling, ktorý odstraňuje celú epidermis (vrchnú vrstvu kože)

Pre koho to je ?

Toto ošetrenie je vhodné pre aknoznu pokožku, hyperpigmentáciu, jazvy, vrásky,chronostárnutie, ochabnutú,mdlú pokožku, citlivú pokožku.

Účinky:

Redukuje stredne až silné akné, odstraňuje jemné jazvy po akné, redukuje pigmentácie, stredne hlboké vrásky.

Použitie:

Jedna vrstva(veľmi povrchový peeling) / viaceré vrstvy(stredná exfoliácia).Je možné dosiahnuť rôznej sily a hlbky pôsobenia.

Pôsobenie:

Preniká hlbšie-doba rekonvalescencie sa predlžuje. Počas jedného týždňa sa odokryje hladšia a kompletne zrevitalizovaná pokožka. Odporúča sa aplikovať v obdobi, ked nie je priliš veľa slnka .Počet ošetreni je 4-6 každé 3 týždne.

Medová enzýmová starostlivosť

Čo to je?

SPA procedúra pre vašu pleť s medom, ktorý je považovaný za všeobecne prospešnú a všestrannú látku-obsahuje radu prospešných vitaminov (A,B,C,D,E,H,K),minerálne látky(draslik, železo, vápnik a mnoho dalšich) a enzýmov.

Pre koho to je ?

Vhodná pre všetky typy pleti.

Účinky:

Hydratuje a zmatňuje pleť, vyrovnáva ton a reliéf pleti, zosvetluje, osviežuje a spevňuje pleť. Bojuje proti škodlivým voľným radikálom, ktoré urýchľujú starnutie pleti. Zaisťuje lifting a dodáva pokožke zamatovú hebkosť a sviežosť

Pôsobenie:
Dlžka ošetrenia je 45-60 minút.

ILIPO

Čo to je?

Je vysokoúčinný pristroj, ktorý napomáha pri odburávani tukových buniek ,zmierňuje celulitidu, ale aj spevňuje kožné tkanivo. Je to najúčinejši a najšetrnejši spôsob v tvarovani postavy.

Použitie:

Pôsobenim 650-660nm nizkonapätového lasera sa meni tvar tukovej bunky, ktorá sa následne zmenšuje, splošťuje, pričom sa jej membrána stáva priepustná a tuk sa z nej dostáva do medzibunkového priestoru a telo ho môže využiť ako efektivny zdroj energie. Tuk sa priamo netopi, ale stáva sa jednoduchšie využiteľný a odstranitelný z tela.

Pôsobenie

Výsledky sú značné už po jedinom ošetreni-priemerný úbytok je 2-6 cm v obvode! Pre ešte viditeľnejšie chudnutie je ideálne absolvovať 8-10 ošetreni. Avšak kľúčová je takisto zvýšená aktivita, úprava stravy(menej mastných jedál a viac zeleniny), dodržiavanie pitného režimu(min. 3litre čistej vody denne) ,zdravý spánok, dobrá nálada a eliminácia stresových faktorov.

Procedúra môže byť zameraná na:

  • Ruky
  • Stehná
  • Boky
  • Brucho
  • Zadok

Penové enzýmové ošetrenie

Čo to je?

Tajomstvo tohto ošetrenia spočiva v jemnosti pôsobeni enzýmov a kyseliny glykolovej. Ich vzájomné pôsobenie vytvára bohatú penu,ktorá jemne ošetruje vašu pleť a prináša prijemný pocit.

Pre koho to je ?

Toto aktivne penové ošetrenie je ľahkou a účinnou exfoliáciou pre všetky typy pokožky, zvlášť pre citlivú.

Účinky:

Zosvetľuje, hlboko čisti, vyhladzuje textúru pleti. Pleť zostáva čistá, zosvetlená a žiariaca.

Hlbkové čistenie

Čo to je?

Okrem klasického manuálneho čistenia ponúkame aj ultrazvukové čistenie pleti, čo je čistenie pleti pristrojom skin scrubber.Je to bezbolestné ošetrenie bez vytláčania a naparovania, ktoré prináša dokonalú regeneráciu, detoxikáciu a oživenie pleti

Použitie:

Pomocou unikátneho pristroja dosahujeme maximálny účinok čistenia, ktorý sa okamžite prejavi.

Účinky: Jemne masiruje pokožku, pomáha odstraňovať nečistoty a hlbšie uložený maz, uvoľňuje upchaté pory a nadmerne zrohovatelé vrstvy kože, po ošetreni je pokožka viditeľne čistá a hladká

Pre koho to je ?

Je účinné pre všetky vekové kategorie a všetky typy pleti, pomáha intenzivne zapracovať kozmetické pripravky a tým zvyšovať ich účinnosť.

Carboxytherapy

Účinky:

Redukcia lokálneho tukového tkaniva, zlepšuje elasticitu pokožky, omladenie, refresh pokožky, hydratáciu, rosaceu, problematickú aknoznu pleť, zúženie porov, prevenciu a liečbu… Výsledky vidime už po prvom ošetreni, kedy môžeme využiť ošetrenie ako expresnú procedúru pred blizkou udalosťou. Pre dosiahnutie maximálneho účinku však odporúčame 5 ošetreni 1-2 krát týždenne, potom 1 ošetrenie 1 krát za mesiac.

Postup:

Po naneseni gélu na tvár a p jeho následnej aktivácii dochádza k reakcii ,kedy klient pociťuje jemné poštipkávanie až pálenie ,ktorého výsledkom je silná regenerácia pokožky.

BIOREPEEL

Dvojfázový revolučný peeling biorevitalizácia, relaxácia, hydratácia a peeling v jednom omladenie bez injekcii.

Express ošetrenie pleti okolo oči

Okamžite vyhladzuje tenké vrásky okolo oči, zosvetľuj, zmierňuje opuchy, poskytuje lifting a hydratuje pleť. Pokožka je po ošetreni oddýchnutá.

Penové enzýmové ošetrenie

Toto aktívne penové ošetrenie je ľahkou a účinnou exfoliáciou pre všetky typy pokožky, zvlášť pre citlivú. Zosvetľuje, hlboko čisti, vyhladzuje textúry pleti. Pleť dlhodobo zostáva čistá , zosvetlená a žiariaca.

Exfoliácia

Pleťové ošetrenie pre dokonalé čistenie pleti. Rozširené ošetrenie pre efektivne čistenie pleti s skludňujúcim a hojacím účinkom. Toto ošetrenie je vhodné pre mastnú problematickú pleť.

Face Filler

Procedúra na vypnutie a vyhladenie pleti s účinným bojom proti vráskam, ktorá vašu pleť nádherne rozžiari, vypne a hydratuje.

Ošetrenie pier

Pery sú hebké a hydratované.

Oheň a ľad

Procedúra červeného koberca. Klinicky aktivny system, vytvorený pre rýchlu a bezpečnú liečbu pokožky. Zaisťuje okamžitý výsledok, vidiťeľný lifting, vyhadzuje vrásky, zjemňuje a zosvetľuje pokožku.

Hĺbkové čistenie pleti

Priebeh tejto procedúry je vždy prispôsobený typu a stavu pokožky. Okrem klasického manuálneh čistenia ponúkame aj ultrazvukové čistenie pleti,čo je čistenie pleti prístrojom skin scrubber. Je to bezbolestné ošetrenie bez vytláčania a naparovania,ktoré prináša dokonalú regenaráciu.

Relaxačná masáž tváre

Účinky: lifting, omladenie, detoxikačná očista pleti, proti vráskam, regeneruje pleť

Scroll to Top