MASÁŽE

Parkovanie zdarma v hoteli

Všetky služby na jednom mieste

Salón otvorený 7 dní v týždni

Nonstop rezervácia objednávkový systém

Nápoje ako kávička a prosecco

MASÁŽE

ILIPO

Lipolaser najnovšej generácie iLipo (CHROMOGENEX). Najúčinnejší a najšetrnejší spôsob v tvarovaní postavy iLipo – Vysokoúčinný prístroj pre odstraňovaníe tuku z tukových buniek. Procedúra je príjemná pre zákazníka. Pôsobením 650 – 660 nm nízkonapäťového lasera sa mení tvar tukovej bunky, táto sa splošťuje, pričom sa jej membrána stáva priepustná a tuk sa z nej postupne dostáva do medzibunkového priestoru a telo ho môže využiť ako efektívny zdroj energie. Tuk (triglyceridy) sa teda priamo netopí, ale stáva sa jednoduchšie využiteľný a odstrániteľný z tela. Výsledky sú značné už po jedinom ošetrení – prie-merný úbytok je 2 – 6 cm v obvode! Pre ešte viditeľnejšie chudnutie je ideálne absolvovať 8-10 ošetrenia. Pre zlepšenie výsledkov pôsobenia nízkonapäťového lasera je teda kľúčová: zvýšená fyzická aktivita, úprava stravy (menej mastných jedál a viac čerstvej zeleniny), dodržiavanie pitného režimu (min. 3 litre čistej vody denne), zdravý spánok, dobrá nálada, eliminácia stresových faktorov.

Klasická masáž

Klasická masáž je sústava masážnych hmatov, pôsobiaca na pokožku, podkožie, svalstvo a pohybovo-oporný aparát tela. Zameriava sa na ich uvoľnenie, správny tonus a celkovú relaxáciu. Účinok masáže sa pozitívne prejavuje na koži, šľachách, kĺboch. Podporuje prekrvenie kože, urýchľuje odstránenie nepotrebných produktov látkovej premeny, zvyšuje výkonnosť, znižuje bolestivosť. Priaznivo sa vplyv masáže prejavuje na činnosti srdca a vnútorných orgánov. Masáž má stimulujúci účinok na telesnú výkonnosť, prospieva dobrému spánku a celkovej duševnej pohode.

Lymfodrenážna masáž

Manuálna lymfodrenáž je hmatová technika, ktorá pomáha správnemu prúdeniu a odvádzaniu lymfy. Ak sa naruší správny tok lymfy, dochádza k lymfatickému opuchu, tzv. lymfedému. Znížený tok lymfy naruší látkovú premenu, čo má vplyv na imutný systém. Hlavný terapeutický význam lymfodrenáže spočíva v odstraňovaní opuchov, ale má aj preventívny význam. Je vhodné ju aplikovať pri celkovej únave, strese a vyčerpanosti, reumatických bolestiach, celulitíde, akné, bolestiach hlavy, na stimuláciu imunitného systému.

Reflexná masáž chodidiel

Reflexná masáž využíva vzťahy medzi jednotlivými orgánmi tela a reflexnými bodmi na ploškách nôh. Medzi nervovými zakončeniami na chodidlách a jednotlivými telesnými orgánmi existuje reflexné prepojenie. Pri masírovaní určitých zón na chodidle sa prejaví terapeutická odozva v zodpovedajúcej časti organizmu. Masáž pozitívne ovplyvňuje telesný aj psychický stav.

Športová masáž

Športová masáž je určená pre zdravých ľudí. Pozitívne ovplyvňuje telesný stav. V závislosti od požadovaného cieľa masáže sa uplatňuje prípravná, kondičná, pohotovostná masáž a masáž odstraňujúca únavu. Dôraz sa kladie na exponované časti tela. Pri správnom uplatňovaní zvyšuje efekt tréningu.

Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. O blahodárnych účinkoch kameňov vedeli už pred 5000 rokmi starí Číňania a Mayovia. Masáže pomocou teplých kameňov, či prikladanie vzácnych kameňov na telo, bolo obľúbené aj u starých Inkov, Indiánov, v Mezopotámii a Indii. Táto masáž má tiež dlhoročnú tradíciu na Havajských ostrovoch. Masáž lávovými kameňmi je vhodná, keď máte: problémy so studenými nohami, stuhnuté svaly, bolesti chrbta, slabú cirkuláciu, artritídu, stresové a úzkostné stavy, trpíte nespavosťou, pri depresii..

Bankovanie

Bankovanie čiže vakuoterapia je metóda alternatívnej medicíny, pri ktorej sa malá oblasť pokožky podrobí pomocou sklenených baniek podtlaku. Ten môže byť vytvorený buď ohriatím a následným samovoľným ochladením vzduchu v banke, alebo pomocou mechanického čerpadla. Banka je zvyčajne ponechaná na mieste päť až pätnásť minút. Bankovanie sa používa ako Protibolestivá liečba pri reumatizme, bolestiach kĺbov, chrbta, hlavy, ale aj pri astme, cievnych i orgánových chorobách.

Scroll to Top