MANIKÚRA

Parkovanie zdarma v hoteli

Všetky služby na jednom mieste

Salón otvorený 7 dní v týždni

Nonstop rezervácia objednávkový systém

Nápoje ako kávička a prosecco

MANIKÚRA

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

SPA manikúra

SPA manikúra je komplex ošetrení pre ruky, zameraný na hĺbkové čistenie, výživu a hydratáciu po ktorom nasleduje ošetrenie kutikuly a nechtovej platničky. Toto je skutočná cesta do sveta luxusu a blaženosti. Procedúra trvá 45 – 60 minút a pozostáva z:

  • úprava tvaru a dĺžky prírodného nechtu
  • ošetrenie nechtovej platničky
  • brazílsky zábal na ruky
  • odstránenie kutikuly
  • nanesenie výživného krému na ruky

Japonská manikúra

Pomáha proti štiepeniu a lámaniu nechtov. Používa sa polosuchá pasta s obsahom prírodnej horniny. Pasta obsahuje zlúčeniny kremíka,ktoré sú dôležité pre metabolizmus nechtového lôžka. O krásu nechtu sa postará leštiaci prášok,ktorý dodáva nechtom lesk a elasticitu. Leštiaci prášok s obsahom parafínov a včelieho vosku nechty chráni. Regeneráciu a silu nechtom dodávajú vitamíny z prášku A,H,E provitamín B5.

Brazílska Manikúra a pedikúra

Brazílska manikúra a pedikúra zahrňajú kompletnú procedúru manikúry a pedikúry bez
použitia vody. Najväčšie výhody takejto manikúry a pedikúry sú jednoduchosť, časovo úsporné a skutočnosť, že bezprostredne po ukončení procedúry sa všetok materiál hodí do odpadkového koša. Emulzia, ktorú obsahujú špeciálne rukavice a návleky na chodidlá je obohatená aktívnymi zložkami, ktorá rýchlo zmäkčuje pokožku a hydratuje ruky a nohy. Obsahuje taktiež vitamín E s obrovskou silou obnovy, pšenicový proteín, ktorý pomáha v boji proti starnutiu a špeciálny brazílsky olej kopaiba, ktorý zabraňuje šíreniu plesňových a bakteriálnych infekcií.

Scroll to Top