SLUŽBY

Parkovanie zdarma v hoteli

Všetky služby na jednom mieste

Salón otvorený 7 dní v týždni

Nonstop rezervácia p

Nápoje ako kávička a prosecco

KADERNÍCTVO

Zárukou bezchybného vzhľadu a perfektého účesu sú len krásne, upravené a  zdravé vlasy.  Zabezpečíme Vám splnenie  všetkých týchto požiadavok. Pracujeme so značkami Balmain, Alterna, Loreal, Kerastase.

KOZMETIKA

Prvým krokom k dokonalej pleti je jej pravidelné čistenie a odborná starostlivosť. Návštevou nášho salóna Vám ju náš pleťový terapeut diagnostikuje a následne vyhodnotí vhodné pleťové ošetrenie presne na Váš typ pokožky. Pracujeme s kozmetikou Dermalogica, iS Clinical, Natinuel.

MANIKÚRA

Starostlivosť o ruky je dôležitá bez ohľadu na pohlavie a vek. Ponúkame rôzne druhy manikúr s možnosťou lakovania alebo gél laku. Pracujeme so značkami Smith and Cult a Luxio.

PEDIKÚRA

Návšteva pedikúry je potrebná starostlivosť ako o naše ruky, tvár a celé telo. Ak sa o nohy budete vzorne starať odmenia Vás. Pracujeme so značkamu Suda, Smith and Cult a Luxio.

MASÁŽE

Milovníci relaxu a zdravého životného štýlu u nás zažijú pohodu kombinovanú s použitím esenciálnych olejov Bodhi podľa vlastného výberu. Ponúkame rôzne druhy masáži, z ktorých si vyberie každý.

SKRÁŠĽUJÚCE A TELOVĚ PROCEDÚRY

 Maderoterapia, zoštíhľujúca a anticelulitídna procedúra a iné telové ošetrenia.

Navštívte miesto, na ktorom rovnako profesionálne ako priestor, vyzerajú aj služby. Neodnesete si len nový účes, zdravé a krásne vlasy. Odnesiete si aj skvelý pocit a dobrú náladu.

Doprajte si Sakurami!

Radi by sme Vás informovali, že v prípade nezrušenia Vami rezervovaného termínu najneskôr 24 hodín vopred, je potrebné uhradiť storno poplatok vo výške 100% sumy rezervovanej procedúry. 

Scroll to Top