KOZMETIKA

Parkovanie zdarma v hoteli

Všetky služby na jednom mieste

Salón otvorený 7 dní v týždni

Nonstop rezervácia objednávkový systém

Nápoje ako kávička a prosecco

KOZMETICKÉ SLUŽBY

OBOČIE A MIHALNICE

MAKE-UP

depilácie cukrovou pastou

Mikrodermabrázia

Časovo nenáročná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti, ktorá sa viaže k procedúre hĺbkové čistenie pokožky. Mikrodermabrázia je kozmetická procedúra, pri ktorej sa pomocou jemnej technológie odstraňuje vrchná vrstva pokožky. Táto vrstva obsahuje odumreté bunky a nečistoty, ktoré spôsobujú zápaly a zaťažujú pleť. Procedúra mikrodermabrázie pomáha odstrániť tieto nečistoty a poškodené vrstvy pokožky, čím sa zlepší jej textúra a farba. Okrem toho stimuluje rast nových buniek a kolagénu, čo vedie k lepšej elasticite pokožky a zjemneniu jaziev a vrások. 

Ultrazvukové čistenie pleti

Ultrazvukové čistenie pleti je moderná a neinvazívna metóda čistenia a omladenia pokožky tváre. Táto metóda využíva ultrazvukové vlny na odstraňovanie nečistôt, mŕtvych kožných buniek, nadbytočného kožného mazu a iných znečisťujúcich látok z pórov a povrchu pokožky. 
 
Pri ultrazvukovej terapii sa na pokožku nanáša vodivý gél, ktorý zlepšuje prenos ultrazvukových vĺn do pokožky. Ultrazvuková energia potom vibráciami uvoľňuje nečistoty a pomáha zlepšovať cirkuláciu krvi a lymfy, čo môže viesť k hladšímu, jasnejšiemu a zdravšiemu vzhľadu pleti. 

Po ošetrení ultrazvukom je pokožka čistá a hladká, ošetrenie je účinné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti, pomáha intenzívne zapracovať kozmetické prípravky do pokožky tváre a tým aj zvyšovať ich účinnosť.

OZONIZÉR

Profesionálny kozmetický prístroj na ošetrenie pokožky vysokofrekvenčným prúdom – známym v kozmetike ako prúd d’Arsonval. Ozonizér využíva prúdy vo vysokej frekvencii, ktoré pôsobia predovšetkým na cievny systém. Počas ošetrenia sa uvoľňujú čiastočky ozónu – ten dezinfikuje a stimuluje pokožku Ozón má antibakteriálne a dezinfekčné vlastnosti, čo z neho robí skvelý nástroj na boj proti akné, vráskam a iným kožným problémom.
Pri použití ozonizéru sa najskôr nanáša na pokožku kozmetický krém alebo sérum. Potom sa ozonizačná tyčka jemne posúva po koži s cieľom stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu, čím sa zlepšuje jej štruktúra a elasticita.

Hydra beauty

Hydra beauty je neinvazívna procedúra čistenia pleti, ktorá kombinuje ošetrenie spa s technológiami zdravotníckeho priemyslu. Vďaka inovatívnej technológii využívajúcej vákuum je možné hĺbkovo vysať nečistoty, odumreté bunky a prebytočný tuk z pokožky. Procedúra je vhodná pre všetky typy pleti a pri pravidelnom absolvovaní procedúry prispieva k zlepšeniu textúry pleti, odstráneniu jemných vrások, zlepšeniu vzhľadu jaziev, spevneniu pleti a jej hydratácii. Hydra beauty prístroj obsahuje rôzne nadstavce, ktoré sú jednorázové, čím sa eliminuje prípadné riziko prenosu  infekcie. Nadstavce umožňujú difúziu špecifických roztokov počas ošetrenia. Jednotlivé pohyby špirálovitým nadstavcom umožňujú efektívnu exfoliáciu. Po ošetrení je pokožka hebká, farebne zjednotená, hĺbkovo vyčistená, hydratovaná a rozžiarená.

ANTI AGE OŠETRENIE

Vedci na Medzinárodnom dermálnom inštitúte skúmali zmeny, ku ktorým dochádza počas starnutia pleti. Avšak namiesto toho, aby sa zamerali na odstránenie prejavov starnúcej pleti (vrásky, pigmentové škvrny, stratu elasticity a pod. ), snažili sa prísť na to, ako sa dajú ovplyvniť biogemické reakcie, ktoré týmto zmenám predchádzajú, alebo ako docieliť to, aby k nim vôbec nedošlo. Výsledkom tohoto výskumu bol zrod AGE Smart Dermalogica, rady produktov určených špeciálne k liečbe a regulácii prejavov starnutia pleti a kontrole biologických procesov, ktoré tieto zmeny zapríčiňujú. AGE Smart® je inteligentná investicia pre budúce zdravie Vašej pleti! Age Smart ošetrenie obsahuje: odlíčenie, dvojité čistenie pleti, exfoliácia, masáž, maska, očná starostlivosť, sérum, krém.

Hĺbkové čistenie pleti

Starostlivosť v podobe čistenia pleti je základom jej zdravia a jej dobrej kondície. Každodenné čistenie pleti kvalitnými kozmetickými produktami v domácom prostredí je nevyhnutnosťou, avšak pravidelná návšteva u odborníka nám pomôže v udržaní požadovaného stavu pokožky.

Hĺbkové čistenie pleti sa zameriava na odstránenie nečistôt a zvyškov make-upu, ktoré sa hromadia v hlbších vrstvách pokožky. Toto čistenie zahrňuje použitie špeciálnych produktov, ako sú napríklad exfoliačné gély, masky alebo prístroje na čistenie pleti. Hĺbkové čistenie pleti je vhodné pre každého, najmä pre ľudí s mastnou pokožkou alebo problémovou aknéznou pokožkou.

Účinky hĺbkového čistenia sú predovšetkým: zlepšenie regenerácie pokožky, odstránenie odumretých buniek, viditeľné zlepšenie stavu pokožky, zlepšenie cirkulácie krvi a v neposlednom rade redukovanie jemných vrások a pigmentových škvŕn.

Carboxytherapia

Carboxytherapia využíva veľmi pozitívny účinok CO2 (oxidu
uhličitého), ktorý zlepšuje prekrvenie, metabolizmus a regeneráciu tkanív.

Liečba carboxyterapiou je založená na kožnom a podkožnom podávaní oxidu uhličitého, ktorý je prirodzenou súčasťou nášho životného prostredia. Aplikáciou CO2 dosiahneme rozšírenie ciev s následným zlepšením mikrocirkulácie, tkanivá sa lepšie prekrvia, dostanú viacej kyslíka a živín. Dobrá mikrocirkulácia zaručuje rýchle odstránenie toxínov z buniek, neumožňuje ich prerastanie a deformáciu – a ďalej rieši viacero estetických nedostatkov ako sú vyrážky, jazvy,  opuchy a tmavé kruhy pod očami.

Ďalšími benefitmi sú: zlepšenie elasticity pokožky, omladenie  a vypnutie pokožky, redukcia povrchových, ale aj hlbších vrások.

Carboxytherapia má aj svoje obmedzenia, ktorými sú: ťažšia ischemická choroba srdca, akútne embólie, trombóza, gangrény, obličkové zlyhanie, vysoký tlak a prekonaná mozgová príhoda, tehotenstvo, kojenie.

BioRePeelCl3

BioRePeel procedúra nie je len píling! Je to inovácia,ktorá dobila 50 krajín
sveta za 1 rok.
 
BioRePeelCl3 má unikátne a jedinečné zloženie. Napriek vysokej koncetrácii kyselinových zložiek klient nepociťuje žiadne pálenie ani diskomfort. Taktiež nedochádza k drastickému olupovaniu pokožky. Dá sa aplikovať aj v lete pretože nedochádza k tvorbe pigmentácii.
 
Účinky: lifting, biorevitalizácia, anti akné, bakteriostatickė účinky, reguluje maz, zmenšuje póry, podporuje syntézu kolagénu, reguluje tvorbu mazu, bojuje proti jemným vráskam, hydratácia pleti.

Prístrojové ošetrenie pleti

Ideálne ošetrenie pleti v lete – vhodné pre všetky typy pleti!
 
Priebeh procedúry:
•odlíčenie pleti
•2 fázové čistenie pleti
•mikrodermabrázia – prístrojové čistenie pokožky,odstránenie odumretých buniek z pokožky
•aplikácia probiotického séra špeciálnou prístrojovou sprškou
•aplikácia séra podľa typu pleti – zapracovanie ultrazvukovou hlavicou
•pleťová maska podľa typu pleti
•záverečná starostlivosť/krém
•”frozen mall” – záverečná chladivá masáž špeciálnou chladivou hlavicou (uzatvorenie pórov)

Masáž tváre

Hmat je jedným zo základných zmyslov, preto masáž je najpríjemnejšie kozmetické ošetrenie. Masáž tváre patrí k veľmi účinným úkonom v kozmetickej starostlivosti. Výsledky sú viditeľné už po prvej masáži, priaznivo pôsobí nielen na vonkajšiu vizáž, ale zároveň aj na celkové uvoľnenie a psychiku klienta.

Masáž tváre je vhodné pre akúkoľvek vekovú skupinu a typ pleti, ktorá netrpí problémami ako sú akné, kuperóza a iné.

Účinky:

Masáže Vám poskytnú okamžitý viditeľný výsledok po ich vykonaní, majú blahodárne a maximálne relaxačné účinky, a to aj na centrálnu nervovú sústavu. V spodnej vrstve dermy sa nachádzajú nervové zakončenia reagujúce na dotyk, tlak, bolesť a zmenu teploty, pretože na každom štvorcovom centimetri kože sa nachádza 230 zmyslových receptorov, ktoré sú veľmi dôležité pre odovzdávanie informácií do mozgu. Vďaka tomu masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, pretože sa vďaka nej výrazne zlepší krvný obeh, prekysličuje a tým vitalizuje povädnutú pleť, odstraňuje opuch tváre, aktivuje sa produkcia kolagénu a elasténu v pleti. Pôsobením na mimické
svaly sa uvoľňuje kyselina mliečna, a tým pomáha pri celkovej únave a vyčerpanosti. Jemným tlakom na pokožku sa uvoľnia mazové žľazy, a tým sa pleť prečisťuje. Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú tiež proti bolestiam hlavy a migrénam.

Biostimulation anti-age

Biostimulácia je spustenie vlastných, prirodzených, samoliečiacich a regeneračných  mechanizmov tela. Štúdie ukazujú, že ženy nad 50 rokov nie sú spokojné s fyzickými zmenami, ako je ochabnutá koža, a cítia sa uväznené v staršom tele. Tu môže biostimulátor dosiahnuť úspech. Zameriava na stratu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej – hlavných prispievateľov k uvoľneniu pokožky a vrások. Vďaka ich opätovnému naštartovaniu docielite vysnívaný vzhľad mladej pleti.

Jej funkcia je nápravná i preventívna, preto je užitočný ako u mladých ľudí na prevenciu relaxácie tkaniva, tak v zrelom veku (vynikajúci po menopauze) na oddialenie boja proti starnutiu pokožky.

Účinky:

Strata kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej je hlavným faktorom starnutia tváre, ktorých podiel klesá s vekom a spôsobujú typické známky starnutia, ako je ochabnutá, uvoľnená koža a vrásky. Účelom procedúry biostimulácie je aktivovať obnovu týchto troch zázrakov v koži, a tým pomôcť obnoviť jej vnútornú štruktúru, objem ako aj obnoviť jej prirodzenú pevnosť.

PRX-T33

Je to novodobý chemický peeling považovaný za revolučnú metódu pre komplexné omladenie pleti.

Veľkou výhodou tejto terapie je, že sa hodí pre klientov každého veku aj pohlavia.  Predovšetkým je však určená pri strate elasticity pokožky (najmä tváre, dekoltu či pŕs), za prítomnosti strii, atrofických jaziev (napríklad po prekonaní ovčích kiahní), hyperpigmentácii pokožky, nutnosti stimulácie pokožky, prevencii starnutia a ochabnutosti pokožky a pri potrebe obnovenia tonusu pokožky.

Účinky

Výnimočnosť PRX-T33 spočiva v tom, že pôsobí v hĺbke podkožia (dermy), kde 33% kyselina trichlóroctová aktivuje FIBROBLASTY, ktoré sú stavebnými bunkami a produkujú nové kolagénové a elastínové vlákna, čím sa pleť viditeľne omladzuje a regeneruje. Ďalšou zložkou PRX-T33 je aj 5% kyselina kojová, ktorá sa používa najmä kvôli jej zosvetľovaciemu a protizápalovému účinku na pokožku. Riešenie je schopné eliminovať baktérie, ktoré spôsobujú akné. Veľkou výhodou je nulová regenerácia pokožky, čo znamená, že pokožka sa nebude lúpať a šúpať, ako je to zvykom u klasických chemických.

Liečenie akné

Akné je multifaktoriálne zápalové ochorenie mazových žliaz. Je jedným z najčastejšie sa vyskytujúcich kožných ochorení, ktoré znepríjemňuje človeku život po estetickej aj psychickej stránke. A práve tomu chce komplexný dlhodobý proces nášho liečenia akné predísť.

Procedúra je pre mladých, dospievajúcich aj dospelých ľudí trpiacich zápalovým ochorením akné.

Účinky:

Základom úspešnej liečby je individuálne nastavená liečba, ktorá hĺbkovo vyčistí pleť, a zbaví sa tak baktérií, ktoré spôsobujú zápal. Aplikáciu pravidelnej lokálnej liečby preventívnym opatreniam akné úplne zmizne alebo sa zmiernia jeho prejavy.

Conperose – ošetrenie citlivej pleti

Sčervenanie tváre, začervenanie, rozbité kapiláry a koža horúca, citlivá a podráždená – to všetko sú typické príznaky kuperózovej pokožky. Tento stav je charakterizovaný rozbitými krvnými cievami alebo pavúčími žilami, ktoré sú viditeľné ako tenké červené žilky trblietajúce sa cez kožu, najmä okolo líca a nosa. Kuperózna koža je často spôsobená dedičnými faktormi, ako je slabé spojivové tkanivo a slabé kapilárne steny.

Účinky: Kozmetické ošetrenie Conperose je navrhnutá špeciálne pre citlivú pokožku so sklonom k začervenaniu tváre, rozbitým kapiláram a kuperóze. Vďaka individuálne vybranej starostlivosti na mieru, toto ošetrenie zlepšuje kapilárnu elasticitu a podporuje spojivové tkanivo v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je, že viditeľné červené cievy a začervenanie sa zníži a pokožka bude vyživená a dobre hydratovaná.

Omladzujúce ošetrenie Harmonie – is clinical

Je upokojujúca a revitalizujúca procedúra navrhnutá tak, aby prebudila zmysly a obnovila rovnováhu hydratácie pokožky tým, že obnovuje jej tón, jasnosť a odolnosť.

Účinky: Vďaka použitiu základných vitamínov, silných antioxidantov a liečebných hydratačných krémov táto procedúra podporuje optimálny obeh, energiu a celkové zdravie pokožky. Tieto zložky jemne, ale účinne odhaľujú jasnejší tón pleti a vracajú jej pružnosť a odolnosť, pričom dodáva unavenej pokožke zdravý lesk. Taktiež regeneruje pokožku po slnečnom žiarení, preto je ideálna na leto.

Oheň a ľad

Oheň a ľad je jedinečnou pleťovou procedúrou. Je vhodná pre pleť, ktorá nepôsobí sviežo a oddýchnuto. Po procedúre bude však vyživená a žiarivá ako nikdy pred tým.

Účinky: Ošetrenie začína etapou očistenie pleti a po nej nasledujú dve intenzívny pleťové masky a liečebné produkty, ktoré sú vždy vybrané individuálne podľa potrieb pleti klienta. Peelingová maska je veľmi intenzívna, ale pritom jemne vplýva na hornú vrstvu epidermis. Koža sa po nej neodlupuje ani nevysušuje. Maska obsahuje výťažky zo zeleného čaju, jablčných semien a cukrovej trstiny, niacinamid, retinol a citrusové kyseliny. Účinky týchto látok zvyšuje biely íl. Táto kombinácia jeme odstraňuje odumreté bunky, eliminuje mastný lesk, vyrovnáva tón pleti a čistí póry.

Maska zvyšuje krvný obeh, pleť zjemňuje, vyhladzuje vrásky a revitalizuje pokožku. Nasýtenie vitamínom B5 umožňuje pokožke zbaviť sa pigmentových škvŕn.
Omladzujúci maska je navrhnutá tak, aby hydratovali a vyživovala pleť prospešnými látkami. Obsahuje výťažky z hroznových semien, rozmarínu, koreňa sladkého drievka, zeleného čaju, kyseliny hyalurónovej a Aloe vera. Tieto zložky stimulujú zdravé fyziologické procesy a aktívne regenerujú. Vďaka tejto maske získava pleť silnú ochranu vďaka antioxidantom a pocit sviežosti. Príjemné vône teplé škorice a osviežujúce mäty sú upokojujúce a povzbudzujúce zároveň. Použitie vysoko kvalitných kozmetických prípravkov v komplexe zaručuje dokonalý výsledok.

Jessner-chemický píling

Je stredne hlboký peeling, ktorý odstraňuje celú epidermis (vrchnú vrstvu kože)

Toto ošetrenie je vhodné pre aknoznu pokožku, hyperpigmentáciu, jazvy, vrásky,chronostárnutie, ochabnutú,mdlú pokožku, citlivú pokožku.

Účinky:

Redukuje stredne až silné akné, odstraňuje jemné jazvy po akné, redukuje pigmentácie, stredne hlboké vrásky.

Použitie:

Jedna vrstva(veľmi povrchový peeling) / viaceré vrstvy(stredná exfoliácia).Je možné dosiahnuť rôznej sily a hlbky pôsobenia.

Pôsobenie:

Preniká hlbšie-doba rekonvalescencie sa predlžuje. Počas jedného týždňa sa odokryje hladšia a kompletne zrevitalizovaná pokožka. Odporúča sa aplikovať v období, keď nie je príliš veľa slnka. Počet ošetrení je 4-6 každé 3 týždne.

Penové enzýmové ošetrenie

Tajomstvo tohto ošetrenia spočíva v jemnosti pôsobení enzýmov a kyseliny glykolovej. Ich vzájomným pôsobením sa vytvára bohatá pena ,ktorá jemne ošetruje vašu pleť a prináša prijemný pocit.

Toto aktívne penové ošetrenie je ľahkou a účinnou exfoliáciou pre všetky typy pokožky, zvlášť pre tú citlivú.

Účinky: Zosvetľuje, hlboko čistí a vyhladzuje textúru pleti. Pleť zostáva čistá, zosvetlená a žiariaca.

Scroll to Top