KOZMETIKA

Parkovanie zdarma v hoteli

Všetky služby na jednom mieste

Salón otvorený 7 dní v týždni

Nonstop rezervácia objednávkový systém

Nápoje ako kávička a prosecco

KOZMETICKÉ SLUŽBY

OBOČIE A MIHALNICE

MAKE-UP

depilácie cukrovou pastou

Mikrodermabrázia

Časovo nenáročná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti, ktorá sa viaže k procedúre hĺbkové čistenie pokožky. Mikrodermabrázia môže pomôcť zlepšiť vzhľad pokožky znížením jemných liniek, škvŕn a jazvičiek po akné, zosvetľuje pigmentové škvrny, vyhladzuje jemné vrásky a hĺbkovým čistením zmenšuje póry. Unavená a matná pokožka je znateľne hladšia, rozjasnená a regenerovaná aj po jednom ošetrení a vie lepšie absorbovať všetky účinné látky.

Ultrazvukové čistenie pleti

Ponúkame ultrazvukové čistenie pleti prístrojom skin scrubber. Je to bezbolestné ošetrenie bez vytláčania a naparovania, ktoré prináša dokonalú regeneráciu, detoxikáciu a oživenie pleti. Pomocou unikátneho prístroja dosahujeme maximálny účinok čistenia, ktorý sa okamžite prejaví. 

Účinky prístroja skin scrubber: jemne masíruje pokožku, pomáha odstraňovať nečistoty a hlbšie uložený maz, uvoľňuje upchaté póry a nadmerne zrohovatelé vrstvy kože. 

Po ošetrení je pokožka viditeľne čistá a hladká, ošetrenie je účinné pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti, pomáha intenzívne zapracovať kozmetické prípravky a tým zvyšovať ich účinnosť.

OZONIZÉR

Elektroliečba je dôležitý kozmetický nástroj v najmodernejšej kozmetike. Všetko sa deje cez sklenenú elektródou. Ozón, ktorý prístroj vyrába zrýchľuje krvný obeh, zlepšuje látkovú výmenu a tým spomaľuje starnutie a tvorbu vrások. Vysoká frekvencia – elektroliečba pomáha pri akné, pupáčikoch a aj podráždenej pokožke. Vysoká frekvencia má pozitívny účinok na zlepšenie krvného obehu a zásobuje pokožku kyslíkom. Vysokofrekvenčný elektrický prúd pomôže s vypadávaním vlasov u krvného obehu vo vlasových folikulách, čo je hlavný dôvod vypadávania vlasov, zmenšuje vačky a tmavé kruhy pod okom. 

Priebeh pôsobenia: elektrický výboj, ktorý vzniká, dráždi nervové zakončenia tým vzniká rozšírenie kapilárov, zlepšuje sa prekrvenie pokožky, dezinfikuje pokožku, má antiseptické účinky, zrýchľuje krvný obeh.

ULTRAZVUK

Pre dosiahnutie lepšieho výsledku pri zapracovaní účinných látok do pokožky používame ultrazvuk, čím podporíme vstrebávanie hydrofilných a lipofidných látok a vitamínov.

Účinky ultrazvuku: prekysličovanie tkaniva, mikromasáž hlbších vrstiev tkaniva, lymfodrenážny účinok, povzbudenie procesu látkovej výmeny a tvorby enzýmov, odvod splodín metabolizmu, redukcia tukových vankúšov a odstraňovanie celulitídy, normalizácia stavu pokožky, uvoľnenie napnutého svalstva.

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE PLETI

Pri otázke prečo je hydratácia dôležitá, je jednodznačnou odpoveďou udržanie prirodzeného obsahu vody v pokožke. To znamená, že pri nadmernom vysúšaní ju treba dopĺňať oveľa intenzívnejšie, a pri menšom vysúšaní je najlepší jej pravidelný príjem. Hydratovaná pleť je odolnejšia voči vonkajším vplyvom a nepodlieha tak rýchlo starnutiu a tvorbe vrások ako napríklad pleť suchá. Zachovajte si teda mladosť dostatočnou hydratáciou. Hydratáciu pokožky: predchádzame predčasnému starnutiu, regulujeme tvorbu mazu, pleť získava pružnosť, je pleť svieža a zdravá, urýchľujeme jej regeneráciu, v zimnom obodbí predchádzame jej vysúšaniu.

ANTI AGE OŠETRENIE

Vedci na Medzinárodnom dermálnom inštitúte skúmali zmeny, ku ktorým dochádza počas starnutia pleti. Avšak namiesto toho, aby sa zamerali na odstránenie prejavov starnúcej pleti (vrásky, pigmentové škvrny, stratu elasticity a pod. ), snažili sa prísť na to, ako sa dajú ovplyvniť biogemické reakcie, ktoré týmto zmenám predchádzajú, alebo ako docieliť to, aby k nim vôbec nedošlo. Výsledkom tohoto výskumu bol zrod AGE Smart Dermalogica, rady produktov určených špeciálne k liečbe a regulácii prejavov starnutia pleti a kontrole biologických procesov, ktoré tieto zmeny zapríčiňujú. AGE Smart® je inteligentná investicia pro budúce zdravie Vašej pleti! Age Smart ošetrenie obsahuje: odlíčenie, dvojité čistenie pleti, exfoliácia, masáž, maska, očná starostlivosť, sérum, krém.

TONIZÁCIA PLETI

Tonizovanie pleti po odlíčení a vyčistení sa často podceňuje, pretože mnoho ľudí nevie, na čo presne slúži. Tonizujúca voda odstraňuje zvyšky čistiaceho prípravku, uzatvára póry, navracia pleti prirodzené pH, stimuluje cirkuláciu krvi, dodáva pleti žiarivý vzhľad a zvyšuje efektívnosť ďalšieho ošetrenia pleti. Silne nasýtený koncentrát z aloe vera má mnoho benefitov pre našu pleť a vďaka levanduli a mäte pleť omnoho viac vyživuje, zjemňuje, zlepšuje jej kondíciu, pomáha vyrovnať pórovitosť pre optimálnu absorbciu vlhkosti a v poslednom rade pripravuje pokožku na ostatné produkty Dermalogica.

Hĺbkové čistenie pleti

Naša pokožka je živým organizmom a má za úlohu chrániť nás pred nepriaznivými vplyvmi okolia napr. pred slnečným žiarením, nečistotami či poranením. Preto by sme jej udržiavaniu mali venovať náležitú pozornosť. Pravidelné čistenie pleti je základom jej zdravia a jej dobrej kondície.

Toto ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti, bez ohľadu na vek a pohlavie. Odporúča sa aj pri citlivej pleti, predchádza sa komplikáciám a negatívnym reakciám. 

Účinky: zlepšenie regenerácie pokožky, rozprúdenie cirkulácie a prenosu živín, naštartovanie metabolickej aktivity, odstránenie odumretých buniek, viditeľné zlepšenie stavu pokožky, pomáha pri odstraňovaní podkožného tuku, čistí kožné žľazy, odstraňuje kožný maz, vyčistí zanesené póry, zlepšuje cirkuláciu krvi a v neposlednom rade redukuje jemné vrásky a pigmentové fľaky.

Carboxytherapia

Carboxytherapia využíva veľmi pozitívny účinok úplne obyčajného CO2 (oxidu
uhličitého), ktorý zlepšuje prekrvenie, metabolizmus a regeneráciu tkanív.

Carboxytherapia má aj svoje obmedzenia, ktorými sú: ťažšia ischemická choroba srdca, akútne embólie, trombóza, gangrény, obličkové zlyhanie, vysoký tlak a prekonaná mozgová príhoda, tehotenstvo, kojenie.

Liečba carboxyterapiou je založená na kožnom a podkožnom podávaní oxidu uhličitého, ktorý je prirodzenou súčasťou nášho životného prostredia. Aplikáciou CO2 dosiahneme rozšírenie ciev s následným zlepšením mikrocirkulácie, tkanivá sa lepšie prekrvia, dostanú viacej kyslíka a živín. Dobrá mikrocirkulácia zaručuje rýchle odstránenie toxínov z buniek, neumožňuje ich prerastanie a deformáciu – prevencia proti striam a celulitíde a ďalej rieši viacero estetických nedostatkov ako sú jazvy, zníženie opuchu pod očami, tmavé kruhy, zlepšenie elasticity pokožky, omladenie pokožky či redukcia vrások,či už hlbších alebo aj povrchových.

BioRePeelCl3

BioRePeel procedúra nie je len píling! Je to inovácia,ktorá dobila 50 krajín
sveta za 1 rok.
 
BioRePeelCl3 má unikátne a jedinečné zloženie. Napriek vysokej koncetrácii kyselinových zložiek klient nepociťuje žiadne pálenie ani diskomfort. Taktiež nedochádza k drastickému olupovaniu pokožky. Dá sa aplikovať aj v lete pretože nedochádza k tvorbe pigmentácii.
 
Účinky: lifting, biorevitalizácia, anti akné, bakteriostatickė účinky, reguluje maz, zmenšuje póry, podporuje syntézu kolagénu, reguluje tvorbu mazu, bojuje proti jemným vráskam, hydratácia pleti.

Ošetrenie prispôsobené typu pleti

Špeciálne komplexné ošetrenie, ktoré sa prispôsobuje rôznym ročným obdobiam, jednotlivým typom
pleti a náročnosti klienta. Patrí medzi nenahraditeľný základ pre získanie a udržanie krásnej pleti.

Ošetrenie je prispôsobené každej pleti a jej individuálnym potrebám.

Účinky: Prvotná analýza pleti určí tú najlepšiu profesionálnu starostlivosť presne prispôsobenú potrebám pleti. Obsahuje hĺbkové čistenie, exfoliáciu a cielené riešenie problémov pleti. Pokožka sa vám odvďačí, ošetrenie ju spevní, rozžiari, omladí, dodá jej potrebnú výživu a hydratáciu.

Masáž tváre

Hmat je jedným zo základných zmyslov, preto masáž je najpríjemnejšie kozmetické ošetrenie. Masáž tváre patrí k veľmi účinným úkonom v kozmetickej starostlivosti. Výsledky sú viditeľné už po prvej masáži, priaznivo pôsobí nielen na vonkajšiu vizáž, ale zároveň aj na celkové uvoľnenie a psychiku klienta.

Masáž tváre je vhodné pre akúkoľvek vekovú skupinu a typ pleti, ktorá netrpí problémami ako sú akné, kuperóza a iné.

Účinky:

Masáže Vám poskytnú okamžitý viditeľný výsledok po ich vykonaní, majú blahodárne a maximálne relaxačné účinky, a to aj na centrálnu nervovú sústavu. V spodnej vrstve dermy sa nachádzajú nervové zakončenia reagujúce na dotyk, tlak, bolesť a zmenu teploty, pretože na každom štvorcovom centimetri kože sa nachádza 230 zmyslových receptorov, ktoré sú veľmi dôležité pre odovzdávanie informácií do mozgu. Vďaka tomu masáž tváre pomáha oddialiť proces starnutia, pretože sa vďaka nej výrazne zlepší krvný obeh, prekysličuje a tým vitalizuje povädnutú pleť, odstraňuje opuch tváre, aktivuje sa produkcia kolagénu a elasténu v pleti. Pôsobením na mimické
svaly sa uvoľňuje kyselina mliečna, a tým pomáha pri celkovej únave a vyčerpanosti. Jemným tlakom na pokožku sa uvoľnia mazové žľazy, a tým sa pleť prečisťuje. Masáže tváre, krku a hlavy pomáhajú tiež proti bolestiam hlavy a migrénam.

Biostimulation anti-age

Biostimulácia je spustenie vlastných, prirodzených, samoliečiacich a regeneračných  mechanizmov tela. Štúdie ukazujú, že ženy nad 50 rokov nie sú spokojné s fyzickými zmenami, ako je ochabnutá koža, a cítia sa uväznené v staršom tele. Tu môže biostimulátor dosiahnuť úspech. Zameriava na stratu kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej – hlavných prispievateľov k uvoľneniu pokožky a vrások. Vďaka ich opätovnému naštartovaniu docielite vysnívaný vzhľad mladej pleti.

Jej funkcia je nápravná i preventívna, preto je užitočný ako u mladých ľudí na prevenciu relaxácie tkaniva, tak v zrelom veku (vynikajúci po menopauze) na oddialenie boja proti starnutiu pokožky.

Účinky:

Strata kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej je hlavným faktorom starnutia tváre, ktorých podiel klesá s vekom a spôsobujú typické známky starnutia, ako je ochabnutá, uvoľnená koža a vrásky. Účelom procedúry biostimulácie je aktivovať obnovu týchto troch zázrakov v koži, a tým pomôcť obnoviť jej vnútornú štruktúru, objem ako aj obnoviť jej prirodzenú pevnosť.

PRX-T33

Je to novodobý chemický peeling považovaný za revolučnú metódu pre komplexné omladenie pleti.

Veľkou výhodou tejto terapie je, že sa hodí pre klientov každého veku aj pohlavia.  Predovšetkým je však určená pri strate elasticity pokožky (najmä tváre, dekoltu či pŕs), za prítomnosti strii, atrofických jaziev (napríklad po prekonaní ovčích kiahní), hyperpigmentácii pokožky, nutnosti stimulácie pokožky, prevencii starnutia a ochabnutosti pokožky a pri potrebe obnovenia tonusu pokožky.

Účinky

Výnimočnosť PRX-T33 spočiva v tom, že pôsobí v hĺbke podkožia (dermy), kde 33% kyselina trichlóroctová aktivuje FIBROBLASTY, ktoré sú stavebnými bunkami a produkujú nové kolagénové a elastínové vlákna, čím sa pleť viditeľne omladzuje a regeneruje. Ďalšou zložkou PRX-T33 je aj 5% kyselina kojová, ktorá sa používa najmä kvôli jej zosvetľovaciemu a protizápalovému účinku na pokožku. Riešenie je schopné eliminovať baktérie, ktoré spôsobujú akné. Veľkou výhodou je nulová regenerácia pokožky, čo znamená, že pokožka sa nebude lúpať a šúpať, ako je to zvykom u klasických chemických.

Liečenie akné

Akné je multifaktoriálne zápalové ochorenie mazových žliaz. Je jedným z najčastejšie sa vyskytujúcich kožných ochorení, ktoré znepríjemňuje človeku život po estetickej aj psychickej stránke. A práve tomu chce komplexný dlhodobý proces nášho liečenia akné predísť.

Procedúra je pre mladých, dospievajúcich aj dospelých ľudí trpiacich zápalovým ochorením akné.

Účinky:

Základom úspešnej liečby je individuálne nastavená liečba, ktorá hĺbkovo vyčistí pleť, a zbaví sa tak baktérií, ktoré spôsobujú zápal. Aplikáciu pravidelnej lokálnej liečby preventívnym opatreniam akné úplne zmizne alebo sa zmiernia jeho prejavy.

Conperose – ošetrenie citlivej pleti

Sčervenanie tváre, začervenanie, rozbité kapiláry a koža horúca, citlivá a podráždená – to všetko sú typické príznaky kuperózovej pokožky. Tento stav je charakterizovaný rozbitými krvnými cievami alebo pavúčími žilami, ktoré sú viditeľné ako tenké červené žilky trblietajúce sa cez kožu, najmä okolo líca a nosa. Kuperózna koža je často spôsobená dedičnými faktormi, ako je slabé spojivové tkanivo a slabé kapilárne steny.

Účinky: Kozmetické ošetrenie Conperose je navrhnutá špeciálne pre citlivú pokožku so sklonom k začervenaniu tváre, rozbitým kapiláram a kuperóze. Vďaka individuálne vybranej starostlivosti na mieru, toto ošetrenie zlepšuje kapilárnu elasticitu a podporuje spojivové tkanivo v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je, že viditeľné červené cievy a začervenanie sa zníži a pokožka bude vyživená a dobre hydratovaná.

Omladzujúce ošetrenie Harmonie – is clinical

Je upokojujúca a revitalizujúca procedúra navrhnutá tak, aby prebudila zmysly a obnovila rovnováhu hydratácie pokožky tým, že obnovuje jej tón, jasnosť a odolnosť.

Účinky: Vďaka použitiu základných vitamínov, silných antioxidantov a liečebných hydratačných krémov táto procedúra podporuje optimálny obeh, energiu a celkové zdravie pokožky. Tieto zložky jemne, ale účinne odhaľujú jasnejší tón pleti a vracajú jej pružnosť a odolnosť, pričom dodáva unavenej pokožke zdravý lesk. Taktiež regeneruje pokožku po slnečnom žiarení, preto je ideálna na leto.

Oheň a ľad

Oheň a ľad je jedinečnou pleťovou procedúrou. Je vhodná pre pleť, ktorá nepôsobí sviežo a oddýchnuto. Po procedúre bude však vyživená a žiarivá ako nikdy pred tým.

Účinky: Ošetrenie začína etapou očistenie pleti a po nej nasledujú dve intenzívny pleťové masky a liečebné produkty, ktoré sú vždy vybrané individuálne podľa potrieb pleti klienta. Peelingová maska je veľmi intenzívna, ale pritom jemne vplýva na hornú vrstvu epidermis. Koža sa po nej neodlupuje ani nevysušuje. Maska obsahuje výťažky zo zeleného čaju, jablčných semien a cukrovej trstiny, niacinamid, retinol a citrusové kyseliny. Účinky týchto látok zvyšuje biely íl. Táto kombinácia jeme odstraňuje odumreté bunky, eliminuje mastný lesk, vyrovnáva tón pleti a čistí póry.

Maska zvyšuje krvný obeh, pleť zjemňuje, vyhladzuje vrásky a revitalizuje pokožku. Nasýtenie vitamínom B5 umožňuje pokožke zbaviť sa pigmentových škvŕn.
Omladzujúci maska je navrhnutá tak, aby hydratovali a vyživovala pleť prospešnými látkami. Obsahuje výťažky z hroznových semien, rozmarínu, koreňa sladkého drievka, zeleného čaju, kyseliny hyalurónovej a Aloe vera. Tieto zložky stimulujú zdravé fyziologické procesy a aktívne regenerujú. Vďaka tejto maske získava pleť silnú ochranu vďaka antioxidantom a pocit sviežosti. Príjemné vône teplé škorice a osviežujúce mäty sú upokojujúce a povzbudzujúce zároveň. Použitie vysoko kvalitných kozmetických prípravkov v komplexe zaručuje dokonalý výsledok.

Jessner-chemický píling

Je stredne hlboký peeling, ktorý odstraňuje celú epidermis (vrchnú vrstvu kože)

Toto ošetrenie je vhodné pre aknoznu pokožku, hyperpigmentáciu, jazvy, vrásky,chronostárnutie, ochabnutú,mdlú pokožku, citlivú pokožku.

Účinky:

Redukuje stredne až silné akné, odstraňuje jemné jazvy po akné, redukuje pigmentácie, stredne hlboké vrásky.

Použitie:

Jedna vrstva(veľmi povrchový peeling) / viaceré vrstvy(stredná exfoliácia).Je možné dosiahnuť rôznej sily a hlbky pôsobenia.

Pôsobenie:

Preniká hlbšie-doba rekonvalescencie sa predlžuje. Počas jedného týždňa sa odokryje hladšia a kompletne zrevitalizovaná pokožka. Odporúča sa aplikovať v období, keď nie je príliš veľa slnka. Počet ošetrení je 4-6 každé 3 týždne.

Medová enzýmová starostlivosť

Je SPA procedúra pre vašu pleť s medom, ktorý je považovaný za všeobecne prospešnú a všestrannú látku-obsahuje totiž radu prospešných vitaminov (A,B,C,D,E,H,K), minerálne látky (draslík, železo, vápnik a mnoho daľšich) a enzýmov.

Je vhodná pre všetky typy pleti.

Účinky: Hydratuje a zmatňuje pleť, vyrovnáva ton a reliéf pleti, zosvetluje, osviežuje a spevňuje pleť. Bojuje proti škodlivým voľným radikálom, ktoré urýchľujú starnutie pleti. Zaisťuje lifting a dodáva pokožke zamatovú hebkosť a sviežosť

Pôsobenie: Dĺžka ošetrenia je 45-60 minút.

Penové enzýmové ošetrenie

Tajomstvo tohto ošetrenia spočíva v jemnosti pôsobení enzýmov a kyseliny glykolovej. Ich vzájomným pôsobením sa vytvára bohatá pena ,ktorá jemne ošetruje vašu pleť a prináša prijemný pocit.

Toto aktívne penové ošetrenie je ľahkou a účinnou exfoliáciou pre všetky typy pokožky, zvlášť pre tú citlivú.

Účinky: Zosvetľuje, hlboko čistí a vyhladzuje textúru pleti. Pleť zostáva čistá, zosvetlená a žiariaca.

Scroll to Top