KADERNÍCTVO

Parkovanie zdarma v hoteli

Všetky služby na jednom mieste

Salón otvorený 7 dní v týždni

Nonstop rezervácia objednávkový systém

Nápoje ako kávička a prosecco

STRIH

styling/ÚČES

FARBENIE VLASOV

Vlasové kúry

Brazílsky keratín

Brazílsky keratín s 0% formaldehydu je čisto prírodný produkt, ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratínu, kolagénu, kokosu a čokolády.

Je vyrobený z rýb a prírodných látok.

Brazílsky keratín dodáva vlasom späť zdravie, hebkosť, lesk a silu. Brazílsky keratín je proteín, ktorý je hlavnou zložkou kože, vlasov a nechtov, je to prírodná látka, ktorá tvorí vlas z cca 88%. Pri aplikácií, brazílsky keratín vyplní duté miesta vo vnútri a na vonkajšej štruktúre vlasu. Brazílsky keratín sa aktivuje pomocou vysokej teploty, špeciálnou keramickou žehličkou, tým vlasy dočasne narovná a vyhladí, minimálne na 3 – 4 mesiace. Brazílsky keratín reparuje chemické aj mechanické poškodenie a obaľuje vlas neviditeľným filmom. Vlas sa spevní a má uzavretý povrch (kutikulu), čím je chránený pred vonkajšími vplyvmi:
– UV žiarením
– morskou vodou
– chlórovanou vodou
– vetrom a mrazom

Výsledok:  celý proces ošetrenia trvá cca 3 hodiny. Po aplikácii sú vlasy krásne lesklé, zdravé, hladké, nemotajú sa, nekrepovatejú a každodenná úprava vlasov sa vám o poznanie skráti. Pokiaľ nechcete mať vlasy vyžehlené stále, môžete ich pre väčší objem bez problémov natáčať na natáčky, vlniť a kulmovať. Nenastávajú vám žiadne zvláštne obmedzenia. Prvé umývanie po aplikácií sa odporúča až po 48 hodinách, tým si predĺžite trvanlivosť liečebného procesu.

Fusio Dose

Väčšinou nemáme s vlasmi len jeden problém a je ťažké určiť, ktorý z problémov Vás trápi najviac. Značka Kérastase preto vynašiel novú exkluzívnu sériu ošetrení Fusio Dose, ktorá sa prispôsobuje individuálnym potrebám každého zákazníka. Toto ošetrenie obsahuje vysoko koncentrované látky, ktoré umožňujú až 20 kombinácií pre to najpresnejšie ošetrenie. Koncentrované zloženie vo svojej najčistejšej podobe behom 5 minút premení vaše vlasy na nepoznanie. Dokáže ich urobiť silnejšie, poddajnejšie, žiarivejšie a zdravšie ako kedykoľvek predtým. Fusio Dose ošetruje vaše vlasy s okamžitým účinkom. Ak sa chcete o Fusio Dose dozvedieť viac, navštívte náš salón, kde vám pred ošetrením ponúkame na vyžiadanie bezplatnú diagnostiku vlasovej pokožky.

očisťujúca kúra s vitamínom c-Malibu C

Malibu C potrebuje každý kto si umýva vlasy vodou. Väčšina ľudí totiž netuší čo sa skrýva vo vode a, že voda môže byť pôvodcom rôznych problémov nielen s vlasmi, ale i s pokožkou.
Voda ktorá obsahuje určité minerály a chemické prísady, môže zapríčiniť na vlasoch nežiaduce reakcie a tiež nepríjemné stavy pokožky.
Môže mať za následok napríklad:
– blednutie farby
-problémy s krytím šedín
-stratu pružnosti vlasov
-stratu lesku vlasov
-nežiaduce nazelenalé alebo našedlé odlesky vlasov

Vďaka patentovanej technológii prípravky Malibu C zbavujú vlasy nánosov nechcených minerálov a chemických prísad a vlasy sú tak opäť zdravé a nezaťažené.
Produkty sú 100% vegánske, netestované na zvieratách, neobsahujú parabény, sulfáty, konzervanty a umelé parfumácie.

BALAYAGE

Technika, ktorá je náročná, ale ak sa prevedie správne, výsledok stojí za to. Za technikou balayage stoja francúzski kaderníci. Jej názov sa odvodzuje od francúzskeho balayer, čo značí zametať alebo prenesene vytvárať ťahy štetcom. Ide o variáciu melírovania, t.j. vytvárania svetlejších pruhov vo vlasoch. Všetko však musí do seba zapadať ako puzzle a pôsobiť ako také malé umelecké dielo. Balayage má odlišný postup ako klasicke melirovanie – pramienky sa držia voľne v jednej ruke a druhou sa na nich nanáša farba plynulými ťahmi štetca. To umožňuje vytvárať farebné spojenia rôznej intenzity, výsledkom je žiarivý look. Korienky vlasov však zostávajú takmer nedotknuté.

regeneračná kúra K18

Vlasy ako nové bez ohľadu na to, čím si prešli. K18 Peptide je prelomová molekula, na ktorú vlasová starostlivosť čakala. Bolo klinicky dokázané, že odstraňuje poškodenie vlasov po farbení a iných chemických procesoch iba za 4 minúty. Táto zázračná molekula prenáša aminokyseliny do vlasového kortexu, aby došlo k opätovnému prepojeniu keratinových reťazcov a obnove disulfidových väzieb, ktoré navrátia vlasom ich pôvodný mladistvý vzhľad.

Scroll to Top